Lecce Pen

     Firma Lecce Pen powstała w 1953 roku w Settimo Torinese na terenie Włoch. Założył ją Fernando Lecce, który nazwał ją od swojego nazwiska. Z biegiem lat firma rozwijała się, budowała nowe fabryki i oddziały, stale poszerzając swoją sieć dystrybucji.

Obecnie marka Lecce Pen jest rozpoznawalna na wszystkich kontynentach, a produkcja w całości odbywa się w Polsce. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach, wysokie standardy obsługi oraz wyróżniające się wzornictwo sprawiają, że Lecce Pen stał się synonimem włoskiego stylu i najwyższej jakości  wykonania. W strategię Lecce Pen wpisany jest permanentny rozwój i inwestycja w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Przez cały czas staramy się oferować klientom innowacyjne systemy personalizacji w oparciu o nasz produkt. Dlatego też Lecce Pen przywiązuje ogromną uwagę do szerokiego wachlarza wysokiej jakości znakowań.
Właścicielem marki jest grupa Happy Gifts obejmująca swoim zasięgiem 110 krajów na świecie.

     Jesteśmy światowym producentem i dostawcą unikalnych gadżetów reklamowych tworzonych z pasji i radości życia. Happy ang. szczęśliwy, radosny, wesoły, udany; taka jest filozofia naszej firmy i takie przesłanie niosą również oferowane przez nas produkty.

   

       

Naszą Happy rodzinę tworzą marki Lecce Pen®B1® i thINKme®, a każda z nich reprezentuje nowoczesny design, innowacyjność i co najważniejsze - optymistyczne happy nastawienie. Przede wszystkim jednak jesteśmy grupą pasjonatów, których praca łączy działy od marketingu, poprzez produkcję, logistykę, drukarnię a także przedstawicielstwo, będące budulcem dobrych relacji i pozytywnego wizerunku firmy.

Poza szerokim wachlarzem nietuzinkowych produktów i usług stawiamy nacisk na jak najbardziej pogodne myślenie. Wierzymy, że takie podejście to klucz do sukcesu – również w dobrym rozumieniu i odpowiadaniu na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Szukasz oryginalnego gadżetu podkreślającego twoją markę?

Oto jesteśmy!